Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia podyplomowe Poznań


Drodzy Czytelnicy!

Akademickie Centrum Informacyjne (ACI) przekazuje Wam do lektury informator „Studia podyplomowe – Poznań”. Dynamicznie rozwijająca się oferta szkół wyższych w tym zakresie powoduje, że wydało nam się ważnym, by zgromadzić w jednym miejscu informacje o tegorocznej ofercie studiów podyplomowych w stolicy Wielkopolski. Być może dla wielu stanie się to pretekstem do podjęcia decyzji o dalszej drodze kształcenia, rozwijaniu w drodze tych studiów swoich pozazawodowych pasji lub wznieci pożądanie poznania nowy dziedzin.

W informatorze znaleźć można informacje o proponowanych programach na studiach podyplomowych w szkołach państwowych i niepaństwowych. Stopień szczegółowości tych informacji jest różny, ale przede wszystkim publikacja daje wgląd w bogactwo oferty poznańskich uczelni. Tam, gdzie informacji jest mniej wskazujemy odpowiednie strony internetowe, na których można znaleźć  szczegóły dotyczące rekrutacji, opłat, programów studiów. Dla Waszej wygody publikacja została podzielona na trzy części.

Życzymy owocnej lektury naszego informatora.

Zespół Redakcyjny