Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia psychologiczne Białystok

NIEPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA PEDAGOGICZNA - kierunki studiów Białystok - psychologiczne

ks_box40.jpg
PSYCHOLOGIA

Pasjonujące studia o ludziach, zdobywanie wiedzy o człowieku, jego słabościach, zaletach, a także o jego funkcjonowaniu w sieci zależności społecznych. Szansa na zdobycie kompetencji, by służyć ludziom, im pomagać. Na kierunku PSYCHOLOGIA możliwość wyboru dwóch specjalności: PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA ZDROWIA oraz PSYCHOLOGIA KLINICZNA. Studia realizowane jako studia jednolite magisterskie..

box_wiecej30.jpg
pasek_bialy.jpg


ks_box40.jpg
PSYCHOLOGIA SPOŁECZNA ZDROWIA

Specjalność na kierunku PSYCHOLOGIA Poznasz techniki psychologiczne i socjologiczne przy badaniu problemów dotyczących kształtowania się i zmiany postaw, wpływu społecznego, atrakcyjności interpersonalnej, organizacji i funkcjonowania grup społecznych. Studia realizowane jako studia jednolite magisterskie.

box_wiecej30.jpg
pasek_bialy.jpg


ks_box40.jpg
PSYCHOLOGIA KLINICZNA

Specjalność na kierunku PSYCHOLOGIA Zdobędziesz wiedzę w zakresie wpływu czynników psychologicznych na ogólny stan zdrowia człowieka, ich znaczeniu w powstawaniu chorób oraz roli, jaką odgrywają w kształtowaniu zachowania chorych ludzi oraz wpływu stanu zdrowia na samopoczucie psychiczne. Studia realizowane jako studia jednolite magisterskie..

box_wiecej30.jpg
pasek_bialy.jpg
Olsztyn_panorama01.jpg