Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Kierunki studiów w Opolu

Do końca szkoły średniej zostało mało czasu, a Ty zastanawiasz się, jakie studia wybrać w Opolu. Wirtualny Informator Maturzysty przedstawia kierunki studiów w Opolu. Jeśli nie wiesz, jakie studia wybrać, nie wiesz, jakie są w Opolu kierunki studiów oraz wahasz się jaki kierunek będzie dla ciebie najlepszy, zapoznaj się z ofertą Studia zaoczne i studia dzienne w Opolu prowadzone na uczelniach publicznych i niepublicznych. Studia inżynierskie, licencjackie, jednolite magisterskie, uzupełniające magisterskie, podyplomowe. Artykuły dotyczą uczelni prowadzących studia w Opolu - studia techniczne, studia ekonomiczne, studia ścisłe, humanistyczne, studia społeczne, studia przyrodnicze, studia medyczne, studia prawnicze, studia filologiczne, studia artystyczne, studia muzyczne, studia rolnicze, studia teologiczne, studia turystyczne, studia hotelarskie, studia sportowe. Poznaj z nami kierunki studiów, wybierz dobre dla siebie studia w Opolu.

Kierunki studiów w Opolu -[LISTA]
RODZAJE KIERUNKÓW STUDIÓW W OPOLU


studia techniczne

kierunki techniczn
e Opole

Kierunki studiów technicznych w Opolu to przede wszystkim propozycja Politechniki Opolskiej. Na tej właśnie uczelni znaleźć można kierunki, które zainteresują każdego z kandydatów, który swoją przyszłość zawodową pragnie połączyć z tym, co najnowsze w zakresie nauk technicznych. Przykładowe kierunki studiów technicznych w Opolu to: AUTOMATYKA I ROBOTYKA, ELEKTRONIKA PRZEMYSŁOWA, ENERGETYKA I INŻYNIERIA ŚRODOWISKA i wiele innych. Poznaj lepiej kierunki studiów technicznych w Opolu.

box_wiecej30.jpg

studia ekonomiczne

kierunki ekonomiczn
e Opole

Studia na kierunkach ekonomicznych w Opolu to właściwie propozycja wszystkich opolskich uczelni. Zarówno publicznych jak i niepublicznych. Przykładowe kierunki ekonomiczne w Opolu to FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ oraz EKONOMIA.Warto poznać ofertę
Wydziału Ekonomicznego Uniwersytetu Opolskiego, Wydziału Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej, Wyższej Szkoły Bankowej w Opolu oraz Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji.


box_wiecej30.jpg

studia humanistyczne

kierunki humanistyczne Opole

Opole przygotowało dla kandydatów na studia bogatą ofertę kierunków humanistycznych. Największa w tym zasługa Uniwerytetu Opolskiego, który obok kierunków filologicznych proponuje również takie kierunki humanistyczne jak m.in. KULTUROZNAWSTWO, FILOZOFIA, COACHING FILOZOFICZNY. Odpowiednich dla siebie studiów warto szukać na Wydziale Filologicznym UO oraz Wydziale Nauk Społecznych UO.


box_wiecej30.jpg

studia filologiczne

kierunki filologiczne Opole


Kształcenie filologiczne w Opolu to domena Uniwersytetu Opolskiego (Wydział Filologiczny UO). Chcesz w Opolu poznać język obcy na poziomie filologicznym? To możliwe. Poznaj kierunki studiów w Opolu m.in. JĘZYKI OBCE W PRZEKŁADZIE UŻYTKOWYM, JĘZYK BIZNESU, FILOLOGIA POLSKA, ENGLISH PHILOLOGY, GERMANISTIK.


box_wiecej30.jpg

studia medyczne

kierunki medyczn
e Opole

W Opolu mozna studiować popularny wśród kandydatów KIERUNEK LEKARSKI. Studia oferuje Uniwersytet Opolski (Wydział Przyrodniczo - Techniczny UO). Na Wydziale Chemii UO można podjąć studia na kierunku FARMACJA.. Ciekawą ofertę przygotowała w Opolu również Państwowa Medyczna Wyższa Szkoła Zawodowa. Dzięki PMWSZ w Opolu możesz kształcić się na takich kierunkach medycznych jak m.in. FIZJOTERAPIA, PIELĘGNIARSTWO, POŁOŻNICTWO. Pierwszy z wymienionych kierunków dostępny również na Politechnice Opolskiej (
Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii PO)


box_wiecej30.jpg

studia społeczne

kierunki społeczn
e Opole

Kierunki studiów społecznych w Opolu to możliwość pojęcia nauki na takich m.in kierunkach jak: BEZPIECZEŃSTWO MIĘDZYNARODOWE, DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA, DESIGN I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA. Najciekawszą ofertę posiada Wydział Nauk Społecznych UO. Poznaj ofertę kierunków społecznych w Opolu..


box_wiecej30.jpg