Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia prawnicze Opole


pasek_bialy.jpg


Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu, studia prawnicze

ks_box40.jpg
ADMINISTRACJA - WSZiA w OPOLU

Wyższa Szkoła Zarządzania i Administracji w Opolu kształci na wielu specjalnościach, które dostarczają pracowników dla administracji publicznej i samorządowej oraz kadry wspomagające biznes. Wśród ciekawych propozycji kształcenia znaleźć można takie jak: E-ADMINISTRACJA I GOSPODARKA, ADMINISTRACJA USŁUG SPOŁECZNYCH I SOCJALNYCH, ADMINISTRACJA WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI.

box_wiecej30.jpg
pasek_bialy.jpg


ks_box40.jpg
PRAWO W BIZNESIE I ADMINISTRACJI - WSZiA w OPOLU

To jest specjalność na kierunku ZARZĄDZANIE. Unikalna propozycja, która pozwala na zdobycie kompetencji w zakresie zgłębiania kwestii prawnych i menedżerskich. Kończąc te studia w Opolu masz szersze perspektywy zatrudnienia w biznesie i administracji.

box_wiecej30.jpg
pasek_bialy.jpg


Wyższa Szkoła Bankowa w Opolu, studia prawniczeks_box40.jpg
PRAWO W BIZNESIE - WSB w OPOLU

Studia prawnicze na WSB w Opolu to przede wszystkim szansa na zdobycie praktycznych umiejętności. Kierunek ten ma charakter interdyscyplinarny - łączy wiedzę z zakresu wiedzy ekonomicznej i prawniczej. Do wyboru są specjalności: PRAWO W ZARZĄDZANIU FIRMĄ, ZAMÓWIENIA PUBLICZNE oraz MEDIACJE I ARBITRAŻ. Jeśli myślisz poważnie o studiach w Opolu warto dokładnie przeanalizować ofertę WSB. Studia proponowane są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym

box_wiecej30.jpg
pasek_bialy.jpg

ks_box40.jpg
ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE - WSB w OPOLU

Kierunek studiów, który przeznaczony jest dla osób pragnących swoją zawodową przyszłość związać z instytucjami dbającymi o budowanie poczucia bezpieczeństwa. Prowadzone przez praktyków zajęcia doskonale przygotowują do pracy w organach ścigania, służbach mundurowych lub administracji. W ofercie WSB znajdują się specjalności: KRYMINOLOGIA I KRYMINALISTYKA, SŁUŻBY MUNDUROWE I BEZPIECZEŃSTWO PAŃSTWA, BEZPIECZEŃSTWO CYBERPRZESTRZENI I OCHRONA DANYCH oraz specjalności typowo administracyjne: np. ADMINISTRACJA I FINANSE SAMORZĄDOWE. Studia proponowane są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

box_wiecej30.jpg
pasek_bialy.jpg