Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Kariera


Studia podyplomowe i kursy z zakresu informatyki, Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej "Horyzont"

Studia podyplomowe i kursy z zakresu informatyki, Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej "Horyzont"

Wrocławska Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej "Horyzont" ma w swojej ofercie edukacyjnej atrakcyjne kierunki studiów podyplomowych z zakresu informatyki oraz kursów w ramach Akademii Cisco.

Studia podyplomowe:


W XXI wieku wykształcenie ludzi liczy się coraz bardziej, rynek pracy we Wrocławiu zmienia się bardzo dynamicznie. Zmiany na rynku pracy w Polsce dotyczą wszystkich absolwentów uczelni wyższych. Studia podyplomowe we Wrocławiu na WWSIS stanowią uzupełnienie wiedzy nabytej podczas studiów licencjackich i magisterskich. Wyższe kwalifikacje dzięki studiom podyplomowym wpływają korzystnie na wysokość zarobków absolwentów.

Studia podyplomowe można traktować jako kolejny szczebel w drabinie kształcenia. Sukces w życiu wymaga pokonania wielu szczebli, jednak daje satysfakcję z życia. Zapis na studia podyplomowe we Wrocławiu to decyzja która może zmienić Twój los na lepsze, zapraszamy.


Zasady rekrutacji - Studia Podyplomowe: Informatyka

Rekrutacja odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń lub postępowania kwalifikacyjnego, prowadzona jest wyłącznie na semestr zimowy (rekrutacja trwa od 1 czerwca do 15 września).

Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są w Dziekanacie Wrocławskiej Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej
przy ul. Wejherowskiej 28, 54-239 Wrocław
tel./fax (0-71) 799-19-37,
e-mail: rekrutacja.podyplomowe@horyzont.eu

Dokumenty można składać w Dziekanacie:
wtorek - sobota: 09.00 – 17.00


Uczelnia zaprasza również na specjalistyczne kursy:

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: