Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Kariera


V edycja Targów Pracy w MWSLiT we Wrocławiu

V edycja Targów Pracy w MWSLiT we Wrocławiu

9-11 czerwca 2018 r. w Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu organizuje dla wszystkich studentów i absolwentów uczelni, już po raz piąty - TARGI PRACY.

Poprzednie edycje targów, spotkały się z dużym zainteresowaniem zarówno ze strony firm, jak i osób poszukujących pracy. Dla uczestników była to doskonała okazja do zapoznania się z ofertami pracy oraz możliwość bezpośredniego poznania procesów rekrutacji. Podczas warsztatów prowadzonych przez firmy uczestnicy mogli zaprezentować siebie i swoje kwalifikacje.

Udział w TARGACH PRACY to wspaniała okazja do zapoznania się z ofertami pracy, praktyk oraz staży przede wszystkim z branży logistycznej, a także z ofertami z agencji pracy. Podobnie jak w ubiegłych latach przewidziane są warsztaty organizowane przez pracodawców oraz możliwość spotkania się z Doradcą Zawodowym.

Wydarzenie na Facebooku


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: