Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Kariera


Stań się konkurencyjny z UG - projekt Uniwersytetu Gdańskiego

Stań się konkurencyjny z UG - projekt Uniwersytetu Gdańskiego

Kariera, UNIWERSYTET GDAŃSKI, Wydział Prawa i Administracji UG, Wydział Zarządzania UG

Stań się konkurencyjny z UG - podnosimy kwalifikacje w małych i średnich przedsiębiorstwach

Uniwersytet Gdański zaprasza do udziału w nowym projekcie Wydziału Prawa i Administracji, przygotowanym wspólnie z Wydziałem Zarządzania UG pt. "Stań się konkurencyjny z UG - podnosimy kwalifikacje w małych i średnich przedsiębiorstwach". Projekt uzyskał pozytywną ocenę i otrzymał dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego. Celem projektu jest poprawa sytuacji na rynku pracy 776 mieszkańców województwa pomorskiego, pracowników MŚP, osób w wieku aktywności zawodowej, poprzez realizację studiów podyplomowych oraz szkoleń.

Uczestnicy projektu, w zależności od potrzeb oraz poziomu wykształcenia, mogą wybrać jedną z form wsparcia: studia podyplomowe z zakresu prawa spółek, prawa własności intelektualnej, o tematyce finansowo-podatkowej lub związane z zarządzaniem projektami IT, szkolenia ICT (ECDL, CISCO), bądź kursy językowe.

Więcej informacji na stronie UNIWERSYTETU GDAŃSKIEGO
Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: