Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Kariera


Kursy grafiki reklamowej, fotografii i rysunku w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach

Kursy grafiki reklamowej, fotografii i rysunku w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach


Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza do udziału w organizowanych przez Uczelnię kursach z zakresu grafiki, fotografii i rysunku:


Kurs "Akademia fotografii WST" trwający 50 godz. (10 spotkań w weekendy x 5 godz.) i koncentruje się przede wszystkim na rozwijaniu i zastosowaniu umiejętności twórczych: zdolności obserwacji otoczenia i wyłapywania szczegółów, zmienności perspektyw, wrażliwości na światło, kreatywnego ujęcia tematu, osobistych interpretacji fotografowanych zdarzeń za pomocą środków wizualnych. Równocześnie kurs ofiaruje solidne podstawy obsługi sprzętu fotograficznego oraz prezentacji zdjęć. Zajęcia odbywają się w pracowniach WST (teoria), także w studio fotograficznym WST oraz w plenerze.Ferie z rysunkiem to intensywny kurs nauki rysunku kierowany w szczególności do wszystkich, którzy wybierają się na studia związane z projektowaniem, designem, architekturą oraz grafiką i przeznaczonych jest dla osób początkujących, które nigdy nie miały kontaktu z rysunkiem oraz osób które posiadają podstawowe umiejętności.Kurs przeznaczony jest dla osób zainteresowanych zdobyciem podstawowej wiedzy z zakresu projektowania grafiki reklamowej."Grafika reklamowa - kurs podstawowy" trwa 35 godz. (7 spotkań x 5 godz.). Celem kursu jest zapoznanie uczestników z podstawowymi zagadnieniami i pojęciami z zakresu podstaw projektowania graficznego. Cały kurs skoncentrowany jest wokół nauki podstaw programów graficznych Photoshop, Illustrator i Indesign.


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: