Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Spędź ferie kreatywnie - wybierz ferie z rysunkiem w WST w Katowicach

Spędź ferie kreatywnie - wybierz ferie z rysunkiem w WST w Katowicach


SPĘDŹ FERIE KREATYWNIE – WYBIERZ FERIE Z RYSUNKIEM

Wszystkim, którzy nie mają pomysłu na zbliżające się ferie zimowe i chcą ten czas kreatywnie wykorzystać, polecamy intensywny kurs nauki rysunku, prowadzony na Wydziale Architektury, Budownictwa i Sztuk Stosowanych Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach.

Kurs kierowany w szczególności do wszystkich, którzy wybierają się na studia związane z projektowaniem, designem, architekturą oraz grafiką i przeznaczony jest do osób początkujących, które nigdy nie miały kontaktu z rysunkiem, jak również do osób posiadających już podstawowe umiejętności, ale należałoby je jeszcze „podszlifować” pod okiem fachowca.

GWARANTOWANE PROFESJONALNE ZAJĘCIA POD OKIEM SPECJALISTÓW.

ZAPEWNIONY BRYSTOL, OŁÓWKI I MIŁA ATMOSFERA :-)

Po zakończonym kursie każdy z uczestników otrzymuje dyplom ukończenia kursu.

KURS RYSUNKU * POZIOM PODSTAWOWY adresowany jest do wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem. W trakcie zajęć uczestnicy poznają zasady perspektywy, kompozycji, stosowania światłocienia oraz studium martwej natury.

KURS RYSUNKU * POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY adresowany jest do osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności i techniki rysunkowe oraz rozwijać je w dziedzinie studium martwej natury, studium postaci oraz wnętrza.Termin: 29.01.2018 – 02.02.2018

Grupy: 10 – 15 osobowe

Koszt: 500 zł / 20 godzin

Zajęcia odbywają się będą w panelach 5 spotkań po 4 godziny.Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: