Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - Wakacyjny kurs rysunku

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach - Wakacyjny kurs rysunku

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach zaprasza na WAKACYJNY KURS RYSUNKU!

WAKACYJNY KURS RYSUNKU kierowany jest w szczególności do wszystkich, którzy wybierają się na studia związane z projektowaniem, designem, architekturą oraz grafiką.

Kurs przeznaczonych jest dla osób początkujących, które nigdy nie miały kontaktu z rysunkiem oraz dla tych, którzy posiadają podstawowe umiejętności i chcą je udoskonalić.

Wakacyjny kurs rysunku to intensywny kurs nauki rysunku odręcznego realizowany na dwóch poziomach zaawansowania, prowadzony w pracowni Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę akademicką. Celem zajęć jest rozbudzenie wrażliwości, wyobraźni i pamięci wzrokowej oraz umiejętności posługiwania się rysunkiem w celu zapisu wrażeń.

Po zakończonym kursie każdy z uczestników otrzymuje dyplom ukończenia kursu.


Zapisy na II edycję Wakacyjnego Kursu Rysunku:

KURS RYSUNKU * POZIOM PODSTAWOWY

Kurs adresowany jest do wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z rysunkiem. W trakcie zajęć uczestnicy poznają zasady perspektywy, kompozycji, stosowania światłocienia oraz studium martwej natury.


KURS RYSUNKU * POZIOM ŚREDNIOZAAWANSOWANY

Kurs jest adresowany jest do osób, które pragną doskonalić swoje umiejętności i techniki rysunkowe oraz rozwijać je w dziedzinie studium martwej natury, studium postaci oraz wnętrza.

Zajęcia odbywają się w panelach 5 spotkań po 4 godziny

Termin: 04.09.2017 – 15.09.2017

Grupy: 10 – 15 osobowe

Koszt: 500 zł / 20 godzin

Więcej informacji: Strona www Uczelni: http://www.wst.com.pl/

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: