Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na spotkanie z Rafałem Przybylokiem w gliwickiej Bibliotece

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na spotkanie z Rafałem Przybylokiem w gliwickiej Bibliotece

Czajnikowy.pl w gliwickiej Bibliotece

Odmiany herbaty, sposoby jej parzenia, mity i legendy na temat herbacianych napojów – o tym wszystkim już wkrótce będzie można posłuchać w Bibliotece Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach. Okazją do spotkania jest świeżo wydana książka Rafała Przybyloka „Czajnikowy.pl Dobra herbata”. Spotkanie autorskie zaplanowano na najbliższy piątek, 9 czerwca.

Rafał Przybylok jest właścicielem Herbaciarni Czajnik Zabrze. Razem z Patrykiem Płuciennikiem tworzy portal Czajnikowy.pl Zajmujemy się herbatą od 2006 r. Sprzedajemy, kupujemy, parzymy, filmujemy, piszemy o niej, ale przede wszystkim pijemy herbatę. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość. Czajnikowy.pl to regularnie aktualizowany portal, który gromadzi ponad 700 fachowych artykułów, porad, przepisów, filmów i opinii o herbacie. – czytamy na ich stronie. Ponadto swoją wiedzą na temat herbacianych napojów dzielą się regularnie na antenie TVP2 w porannym programie „Pytanie na śniadanie”.

Premiera książki „Czajnikowy.pl Dobra herbata” odbyła się 10 maja br. Publikacja jest dostępna w księgarniach. Książkę będzie też można kupić podczas spotkania, a po wieczorze autorskim Rafał Przybylok będzie ją podpisywał.

To wszystko już 9 czerwca w auli Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach. Początek spotkania o godz. 18.00. Wstęp bezpłatny.

Miejsca można rezerwować pod adresem: biblioteka.gliwice@wsb.net.pl lub tel. 32/335 40 19 wew. 12.
Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: