Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Wielkanocna Manufaktura w Gliwicach, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na warsztaty

Wielkanocna Manufaktura w Gliwicach, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza na warsztaty

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa zaprasza do udziału w wielkanocnych warsztatach. Świąteczne pisanki, wiosenne ozdoby czy wielkanocne dekoracje – to wszystko będzie można samodzielnie przygotować przed Świętami Wielkanocnymi w Bibliotece Wydziału Studiów Społecznych w Gliwicach. Warsztaty plastyczne zaplanowano na 7 kwietnia.

W spotkaniu może wziąć udział każdy zainteresowany. Warunkiem jest ukończony 14 rok życia. Warsztaty przeznaczone są zarówno dla studentów, jak i osób z zewnątrz. W piątkowe popołudnie w godz. od 15.00 do 18.00 każdy będzie mógł odkryć w sobie artystę – plastyka. Spotkanie poprowadzi artystyczna dusza Wydziału – Natalia Ulanowicz, która podzieli się z uczestnikami swoją wiedzą, pasją i pomysłami na świąteczne kartki, ozdoby czy dekoracje.

Inicjatywa z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Wielkanocną edycję warsztatów organizujemy już po raz drugi. Z pasjonatami rękodzieła spotykamy się dwa razy w roku – przed Bożym Narodzeniem i Wielkanocą. Za każdym razem widzimy, że jest potrzeba organizowania takich spotkań, więc wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom – mówią Agnieszka Kosak i Natalia Ulanowicz, pomysłodawczynie przedsięwzięcia.

Udział w warsztatach plastycznych jest bezpłatny, ale wcześniej trzeba się zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: biblioteka.gliwice@wsb.net.pl lub telefonicznie 32/335 40 19 wew. 12 w terminie do 3 kwietnia br.Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: