Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Dni Otwarte wirtualnie i globalnie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

Dni Otwarte wirtualnie i globalnie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach

29 i 30 marca 2017 r. drzwi Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach będą szeroko otwarte dla wszystkich zainteresowanych poznaniem Uczelni – a to za sprawą Dni Otwartych, którym w tym roku towarzyszyć będzie hasło "wirtualnie i globalnie".

Od tradycyjnego zwiedzania kampusu, przez wideokonferencje, aż po "snapstory" – w tym roku uczelnia przygotowała dla kandydatów szereg atrakcji, dzięki którym będą mogli przekonać się, jak wygląda życie studenta Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Pracownicy, studenci i absolwenci chętnie udzielą odpowiedzi zarówno na podstawowe pytania, jak i te bardziej nurtujące przyszłych żaków. Obsługa stoisk: rekrutacji,praktyk i staży, a także wymian międzynarodowych,udzieli uczestnikom rzetelnych informacji, co finalnie może pomóc w podjęciu decyzji o kierunku, w którym warto podążać.

Poza tradycyjnymi odwiedzinami, zainteresowani będą mogli odwiedzić uczelnię wirtualnie – to pozwoli przyjrzeć się bliżej uniwersytetowi nawet z najbardziej odległych miejsc na świecie. "Wirtualnie i globalnie" będzie też na miejscu - zostanie przeprowadzona wideokonferencja z absolwentami i studentami uczelni przebywającymi w różnych krajach świata, m.in. na Tajwanie, a także zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne wykorzystywane przez największe firmy na całym świecie.

Dni Otwarte odbędą się w dniach 29-30 marca 2017 r. (środa i czwartek) w godz. od 9:00 do 13:00.

Wybierzecie UE Katowice ;)

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej oraz wydarzeniu facebookowym.


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: