Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Drzwi Otwarte i Gra Wydziałowa

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, Drzwi Otwarte i Gra Wydziałowa

26 marca 2017 roku na Wydziale Prawa, Administracji i EkonomiiUniwersytetu Wrocławskiego odbędą się Drzwi Otwarte oraz Gra Wydziałowa. To doskonała okazja dla przyszłych studentów do zapoznania się z ofertą dydaktyczną Wydziału oraz zasadami rekrutacji. W programie tegorocznej edycji przewidziano również spotkanie z władzami uczelni oraz studentami, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące studiów na Wydziale.

Po raz kolejny goście Drzwi Otwartych będą mieli możliwość podjęcia rywalizacji w Grze Wydziałowej. Motywem przewodnim tegorocznej edycji będą poszukiwania skradzionej przez konwojenta sporej sumy pieniędzy - ze szczegółami zbrodni uczestnicy zapoznają się podczas symulacji rozprawy sądowej otwierającej Grę. Dobrani w grupy gracze zmierzą się z szeregiem zadań i zagadek zgłębiając przy tym wiedzę z zakresu prawa, administracji i ekonomii oraz praktycznych aspektów oferowanych studiów. Sporą dawkę emocji i rywalizacji dopełnią atrakcyjne nagrody w postaci tabletów.

Więcej informacji:

Drzwi Otwarte i Gra Wydziałowa
26 marca 2017 (niedziela)
godzina 11:00

Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii
Budynek D
ul. Uniwersytecka 7-10
50-145 WrocławAutor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: