Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Dzień Otwarty, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Dzień Otwarty, Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach serdecznie zaprasza wszystkich już 25 marca 2017 r. na kolejny Dzień Otwarty „Do studiowania jeden krok”.

Trochę naukowo, trochę rozrywkowo przedstawiony zostanie „w pigułce” smak studenckiego życia. Przyszłym studentom Uczelnia otworzy drzwi sal wykładowych, laboratoriów i pracowni warsztatowych, w których prowadzone są zajęcia.

Zainteresowani studiami będą mogli skorzystać z wyjątkowej promocji nawet do 500 zł, a także uczestniczyć w warsztatach modowych, graficznych bądź rysunkowych, które specjalnie na ten dzień zostały przygotowane dla gości. Wszystkie wykonane projekty zostaną ocenione przez kadrę akademicką, a najciekawsze – nagrodzone.

Uczestnicy Dnia Otwartego będą mieli do swojej dyspozycji punkt informacyjny, stoiska kierunków i kół naukowych. Każdy będzie mógł tego dnia spotkać się i porozmawiać z wykładowcami oraz studentami Uczelni. To jedyna okazja, by dowiedzieć się więcej na temat studiów, prowadzonych kierunków, wykładanych przedmiotów i zajęć praktycznych, a także perspektyw zawodowych po ukończeniu nauki.

Szczegółowe informacje na stronie: dniotwarte.wst.plAutor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: