Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Akcja "Dziewczyny na politechniki", Politechnika Łódzka

Akcja "Dziewczyny na politechniki", Politechnika Łódzka

Akcja „Dziewczyny na politechniki” obchodzi w tym roku jubileusz dziesięciolecia. Z tej okazji w czwartek, 30 marca, Politechnika Łódzka zaprasza na „Dzień otwarty tylko dla dziewczyn” pod honorowym patronatem prezydent Łodzi Hanny Zdanowskiej. Wydarzenie jest skierowane do uczennic ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z regionu łódzkiego, które zachęcamy do uczestnictwa i zapisów.

W Sali Widowiskowej PŁ (al. Politechniki 3a) zaplanowano w tym dniu spotkanie z gościem specjalnym wydarzenia, absolwentką Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska PŁ – prezydent Łodzi Hanną Zdanowską oraz władzami uczelni, przedstawicielkami nauki i biznesu oraz studentkami. Dr inż. Dorota Bociąga, adiunkt z Wydziału Mechanicznego PŁ wyjaśni podczas prezentacji: „Co, jak i dlaczego tak dużo może Kobieta w karierze naukowej?".

Podczas okolicznościowego wydarzenia obędą się także: pokazy filmów, tańca nowoczesnego w wykonaniu studentek PŁ oraz prezentacje. Studenckie Radio Żak poprowadzi na żywo specjalną audycję z udziałem uczestniczek spotkania. Na koniec przewidziano poczęstunek i możliwość indywidulanych rozmów.

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: