Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Politechnika Koszalińska zaprasza na Dzień Społeczniaka

Politechnika Koszalińska zaprasza na Dzień Społeczniaka


Studenci 3 roku pedagogiki resocjalizacyjnej
Politechniki Koszalińskiej we współpracy z Pracownią Pozarządową zapraszają do udziału w „Dniu Społeczniaka”. Akcja odbędzie się dnia 19.04 na głównym holu na kampusie Politechniki Koszalińskiej (ul. Śniadeckich 2). Organizatorzy zagwarantowali możliwość oddania krwi, podczas Wampiriady. Projekt realizowany będzie w godzinach 10.00-14.00.

Na uczestników wydarzenia będzie czekało kilkanaście stoisk organizacji, a na nich wiele informacji o wolontariacie, praktykach, działaniach organizacji. Organizacje, które będą się reprezentowały to m.in.: Greenpeace Polska, Centrum Wolontariatu Koszalin, Fundacja "Zdążyć z Miłością", Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Koszalinie, Stowarzyszenie "Przemoc Ma Granice", Pracownia Pozarządowa, Stowarzyszenie Na Przykład, Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami w Polsce - oddział w Koszalinie, Stowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin, Chłopaki Znad Morza, Zachodniopomorska Federacja Pozarządowa. Będzie też stoisko Koszaliński Budżet Obywatelski oraz Wampiriada!

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: