Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Politechnika Świętokrzyska zaprasza na Dzień Otwarty Uczelni

Politechnika Świętokrzyska zaprasza na Dzień Otwarty Uczelni


Wybierasz się na studia w Kielcach? Dzień Otwarty Politechniki Świętokrzyskiej to doskonała okazja dla kandydatów na studia by lepiej poznać Uczelnię oraz jej ofertę na zbliżający się rok akademicki 2018/2019.


A będzie to wyjątkowa okazja do spotkań z wykładowcami i studentami, do osobistych rozmów, których nie zastąpi żadna informacja w Internecie. Możliwe będzie również uczestnictwo w specjalnie przygotowanych wykładach, oglądanie doświadczeń i prezentacji z pierwszej ręki oraz zapoznanie się z szeroką ofertą kształcenia PŚk.

Dla przyszłych studentów wykładowcy otworzą drzwi do najnowocześniejszych laboratoriów uczelni. To doskonała sposobność, aby zwiedzić nowoczesny kampus akademicki (począwszy od gmachu reprezentacyjnego, poprzez wszystkie wydziały PŚk, Bibliotekę Główną i miasteczko akademickie). Nie zabraknie licznych konkursów i zabaw, które przygotowali partnerzy wydarzenia.

Zobaczysz najnowsze dzieło kieleckich żaków – łazika marsjańskiego i wyścigowy bolid, który ma reprezentować Politechnikę Świętokrzyską w wyścigach serii Greenpower.

Przed tak ważnym wyborem warto skorzystać z wiedzy innych! Przyjdź i dowiedz się jak wygląda politechnika od środka i czy TWÓJ WYMARZONY KIERUNEK JEST DLA CIEBIE!


Start 19 kwietnia 2018 r. o godzinie 9:00, a zakończenie przewidywane jest około godziny 15:00Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: