Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Z życia uczelni


Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich KLAMKA 2018 - już jutro!

Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich KLAMKA 2018 - już jutro!


Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie zaprasza na Międzyuczelniany Przegląd Kabaretów Studenckich KLAMKA 2018!

6 kwietnia 2018
Centrum Kultury i Kształcenia Ustawicznego
Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie
al. 29 Listopada 50, 31-425 Kraków

Przegląd ma charakter konkursu skierowanego do wszystkich studentów Uczelni Wyższych. Wydarzenie to promuje sztukę kabaretową oraz propaguje kulturę wśród społeczności akademickiej.

Amatorskie grupy kabaretowe reprezentujące poszczególne Uczelnie walczą o miano najlepszych oraz prestiż wśród akademickiej braci. Profesjonalne Jury ocenia zmagania amatorów oraz wskazuje najlepszych, którzy odbierają statuetkę KLAMKI oraz liczne nagrody rzeczowe.

Widowisko zostało na stałe wpisane w kalendarium roku akademickiego jako cykliczna impreza kulturalna. MPKS KLAMKA jest wydarzeniem o charakterze otwartym. KLAMKA to impreza, która jest nurtem powrotu amatorskich kabaretów studenckich na sceny akademickie!

(źródło: informacja prasowa UR Kraków)

więcej informacji:
Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: