Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Rekrutacja na studia


Promocja rekrutacyjna w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach!

Promocja rekrutacyjna w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach!

Wyższa Szkoła Techniczna w Katowicach
Rekrutacja na studia Katowice, rekrutacja na studia w Katowicach

BĄDŹ SZYBSZY, ZYSKAJ WIĘCEJ - DLA PIERWSZYCH 20 OSÓB - I SEMESTR TYLKO 1300 ZŁ.

Dla pierwszych 20 osób, które chcą zapisać się na studia Informatyka w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach uczelnia przygotowała specjalną promocję - tylko 1300 zł za pierwszy semestr. Szczegóły w regulaminie "Bądź szybszy zyskaj więcej".

Regulamin promocji:

1. Promocja „Bądź szybszy – zyskaj więcej” skierowana jest do pierwszych 20 kandydatów którzy zapiszą się od 15.07.2017r. na kierunek Informatyka rozpoczynający się w roku akademickim 2017/2018

2. W okresie promocji wysokość opłaty semestralnej na pierwszym semestrze wynosi 1300 zł zarówno na studiach stacjonarnych jak i niestacjonarnych.

3. Do skorzystania z promocji ma prawo kandydat, który zapisze się na studia złoży dokumenty rekrutacyjne i dokona wpłaty wpisowej (osoby nieposiadające świadectwa maturalnego mają możliwość złożenia oświadczenia o dostarczeniu brakującego dokumentu w wyznaczonym terminie).

4. Promocja skierowania jest do osób rekrutujących się na pierwszy rok studiów pierwszego stopnia w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach i nie dotyczy osób, które miały już status studenta WST.

5. Decyzją Władz Uczelni termin promocji może ulec zmianie.

6. Promocja nie łączy się z innymi promocjami.

7. Promocja ograniczona jest limitem miejsc i dotyczy pierwszych 20 osób zapisujących się na kierunek Informatyka w terminie od dnia 15.07.2017.

Więcej: www.wst.com.pl


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: