Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Rekrutacja na studia


Politechnika Śląska w Gliwicach, rekrutacja na studia trwa!

Politechnika Śląska w Gliwicach, rekrutacja na studia trwa!

Politechnika Śląska w Gliwicach jest najstarszą uczelnią techniczną w regionie i jedną z największych w kraju. Założona w 1945 roku jako zaplecze naukowo-dydaktyczne dla najbardziej uprzemysłowionego okręgu w Polsce i jednocześnie jednego z bardziej zindustrializowanych obszarów w Europie – Górnego Śląska. Uczelnia posiada bogatą, ponad 70-letnią tradycję kształcenia kadr inżynierskich. W 15 jednostkach – 13 wydziałach, kolegium i centrum naukowo-dydaktycznym Politechniki Śląskiej – prowadzonych jest obecnie prawie 60 kierunków studiów i blisko 200 specjalności.

Rekrutacja na studia Gliwice, rekrutacja na studia w Gliwicach

Politechnika Śląska w Gliwicach

Rekrutacja na studia na Politechnice Śląskiej już trwa. Warto zapoznać się z harmonogramem rekrutacji - niektóre kierunki studiów, jak np. architektura, czy architektura wnętrz wymagają sprawdzianów z predyspozycji do studiów i w związku z tym inne w ich przypadku są ostateczne terminy rejestracji i wniesienia opłat rekrutacyjnych.

Ważne informacje:


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: