Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Kierunki studiów


Kierunek studiów Administracja / Zarządzanie w WSPIA Rzeszowskiej Szkole Wyższej

Kierunek studiów Administracja / Zarządzanie w WSPIA Rzeszowskiej Szkole Wyższej

Kierunki studiów Rzeszów, kierunki studiów w Rzeszowie

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa

WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa proponuje ciekawe rozwiązanie dla kandydatów na studia I stopnia w programie Administracja / Zarządzanie.

I rok jest wspólny dla obu kierunków, przykładowe przedmioty, m.in.: Podstawy organizacji i zarządzania, Rozwój kompetencji społecznych i osobistych, Mechanizmy gospodarki rynkowej, Podstawy przedsiębiorczości, Podstawy promocji i marketingu, Nauka o państwie i prawie, Zasady ustroju Rzeczypospolitej Polskiej. Pod koniec I roku studenci wybiorą kierunek studiów oraz specjalność.

Więcej informacji o programie studiów Administracja / Zarządzanie na stronie Uczelni: WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa

Studia z przyszłością w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej

Nowe ciekawe kierunki studiów oraz dostosowane do potrzeb rynku specjalności to tegoroczna propozycja dla maturzystów przygotowana przez WSPiA w Rzeszowie. Maturzyści do wyboru mają jeden z czterech kierunków studiów: Administracja (I i II stopień), Zarządzanie (I stopień), Bezpieczeństwo Wewnętrzne (I i II stopień) oraz Prawo (jednolite studia magisterskie).

Rekrutacja na studia
w WSPiA odbywa się w dwóch turach i trwa do 30 września 2017 r. Pierwsza tura kończy się 8 sierpnia. Po tym czasie uruchomiona zostanie dodatkowa rekrutacja. Studia w WSPiA w Rzeszowie prowadzone są w ramach trzech Kolegiów.

Zobacz również: Prezentacja Uczelni - WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa

Dowiedz się więcej - zasady rekrutacji - WSPIA Rzeszowska Szkoła Wyższa - zasady rekrutacjiAutor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: