Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Drzwi otwarte na uczelniach 2018

Tradycyjną formą zapoznania się z ofertą kierunków studiów na uczelniach lub wydziałach są organizowane w okresie wiosennym Drzwi Otwarte lub Dni Otwarte. To doskonała okazja, by pojawić się na uczelni w roli gościa i dowiedzieć się z pierwszej ręki o propozycjach kształcenia, programach studiów i innych ciekawostkach związanych ze studiowaniem. Drzwi otwarte na uczelniach to także okazja do poznania ciekawych osobowości nauczycieli akademickich, dowiedzenia się czegoś więcej z pierwszej ręki o perspektywach zawodowych po ukończeniu studiów. To dobry moment, by pooddychać murami uczelni, w której spędzicie może następnych kilka lat. Zachęcamy do udziału.i skorzystania z propozycji Dni Otwartych.

Dzień Otwarty na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego

Dzień Otwarty na Wydziale Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego

Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych na spotkanie ze studentami i wykładowcami, którzy pragną przybliżyć uczniom ofertę dydaktyczną, realia studiowania i życia studenckiego na Wydziale.

Uczniowie, którzy odwiedzą Wydział, będą mogli wziąć udział w warsztatach, pokazach i prezentacjach przygotowanych specjalnie dla nich. Poznają nie tylko uroki samej matematyki, ukryte w mozaikach, łamigłówkach czy krzywych, ale również kulisy manipulacji danymi. Zmierzą się z warsztatem analityka danych, a także z bazami danych i odchyleniem standardowym. Dowiedzą się, czy warto "klikać" w Internecie oraz jak robić to bezpiecznie.

Dzień Otwarty: 29 marca 2017 r. w godzinach 11:00-14:00 na drugim piętrze budynku A-29 przy ul. Profesora Zygmunta Szafrana 4a w Zielonej Górze.

Szczegółowe informacje na stronie: http://www.wmie.uz.zgora.pl/zapraszamy/


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: