Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia medyczne - inne uczelnie

Studia medyczne należą do jednych z najbardziej popularnych. Co roku uczelnie oblegane są przez kandydatów, którzy marzą o karierach lekarskich lub zostaniu stomatologiem. Warto jednak pamiętać, że oferta studiów medycznych jest dużo bogatsza i obejmuje inne jeszcze kierunki studiów. Obok kierunku lekarskiego czy lekarsko - dentystycznego możesz wybrać m.in. kierunek farmacja, radiologia, fizjoterapia, analityka medyczna. Lista kierunków medycznych z roku na rok się zresztą wydłuża, co odzwierciedla i postęp wiedzy i nowe obszary zainteresowań zdrowiem człowieka - dietetyka, kosmetologia itp. Chcesz poznać studia związane z medycyną i nauką o zdrowiu, ich opisy, chcesz dowiedzieć się, gdzie możesz studiować dany kierunek? Zobacz TUTAJ
Misję kształcenia realizuje w Polsce 9 uczelni medycznych. Uniwersytety Medyczne: w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Białymstoku, Lublinie, Łodzi i Warszawie. Listę uczelni, na których możesz studiować kierunki medyczne uzupełniają Collegia lub Wydziały. I tak w Krakowie i Toruniu (Bydgoszczy) możesz studiować w Collegium Medicum odpowiednio Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Wydziały z kierunkami medycznymi posiadają także inne Uniwersytety. Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytet Zielonogórski, Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Technologiczno - Humanistyczny w Radomiu. W dziale uczelnie medyczne chcielibyśmy przybliżyć wam informacje o studiach medycznych i studiach z zakresu nauk o zdrowiu realizowanych na polskich uczelniach. Dzięki tej stronie możesz poznać kierunki studiów, zasady rekrutacji i inne przydatne informacje dotyczące studiów zarówno na uczelniach publicznych jak i uczelniach niepublicznych.


 
Studia medyczne należą do jednych z najbardziej popularnych. Co roku uczelnie oblegane są przez kandydatów, którzy marzą o karierach lekarskich lub zostaniu stomatologiem. Warto jednak pamiętać, że oferta studiów medycznych jest dużo bogatsza i obejmuje inne jeszcze kierunki studiów. Obok kierunku lekarskiego czy lekarsko - dentystycznego możesz wybrać m.in. kierunek farmacja, radiologia, fizjoterapia, analityka medyczna. Lista kierunków medycznych z roku na rok się zresztą wydłuża, co odzwierciedla i postęp wiedzy i nowe obszary zainteresowań zdrowiem człowieka - dietetyka, kosmetologia itp. Chcesz poznać studia związane z medycyną i nauką o zdrowiu, ich opisy, chcesz dowiedzieć się, gdzie możesz studiować dany kierunek? Zobacz TUTAJ.
Misję kształcenia realizuje w Polsce 9 uczelni medycznych. Uniwersytety Medyczne: w Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Białymstoku, Lublinie, Łodzi i Warszawie. Listę uczelni, na których możesz studiować kierunki medyczne uzupełniają Collegia lub Wydziały. I tak w Krakowie i Toruniu (Bydgoszczy) możesz studiować w Collegium Medicum odpowiednio Uniwersytetu Jagiellońskiego i Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Wydziały z kierunkami medycznymi posiadają także inne Uniwersytety. Uniwersytet Warmińsko - Mazurski w Olsztynie, Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, Uniwersytet Zielonogórski, Uniwersytet Rzeszowski, Uniwersytet Opolski, Uniwersytet Technologiczno - Humanistyczny w Radomiu. W dziale uczelnie medyczne chcielibyśmy przybliżyć wam informacje o studiach medycznych i studiach z zakresu nauk o zdrowiu realizowanych na polskich uczelniach. Dzięki tej stronie możesz poznać kierunki studiów, zasady rekrutacji i inne przydatne informacje dotyczące studiów zarówno na uczelniach publicznych jak i uczelniach niepublicznych.