Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Rekrutacja na studia w Opolu

Rekrutacja na studia w Opolu to dział portalu, w którym prezentujemy kierunki studiów w Opolu, zasady rekrutacji na rok akademicki 2019/2020. Znajdziesz tu informacje o opolskich uczelniach państwowych oraz uczelniach niepaństwowych. Prezentujemy studia dzienne w Opolu. Zarówno studia pierwszego stopnia i jednolite magisterskie oraz studia zaoczne w Opolu. Mamy nadzieję, że dzięki nam poznasz terminy rekrutacji na studia w Opolu, opłaty rekrutacyjne, koszty nauki oraz wiele innych niezbędnych informacji związanych z tematem rekrutacja na studia w Opolu. Dział ten jest komplementarny z innymi działami naszego portalu: kierunki studiów w Opolu, działem Uczelnie, w którym znajdziesz opolskie uczelnie zgodnie z typem uczelni (Uniwersytety, Uczelnie medyczne, Uczelnie ekonomiczne itp.) Informacje o uczelniach znajdziesz również w prezentacjach uczelni wybierając uczelnię lub wydział uczelni z Baza uczelni. Sprawdź zasady rekrutacji na rok akademicki 2019/2020 na opolskich uczelniach.

Politechnika Opolska, zasady rekrutacji 2019/2020

Uniwersytet Opolski, zasady rekrutacji 2019/2020


Politechnika Opolska, oferta edukacyjna Wydziału Budownictwa i Architektury

Politechnika Opolska, oferta edukacyjna Wydziału Budownictwa i Architektury

Wydział Budownictwa i Architektury Politechniki Opolskiej prowadzi studia w Opolu na dwóch kierunkach studiów: architektura i budownictwo.

Badania naukowe prowadzone na wydziale, obejmują tak oryginalne i ważne zagadnienia, jak np.: mechanika konstrukcji, inżynieria sejsmiczna i wiatrowa, badania wpływów termicznych na konstrukcje inżynierskie, konstrukcje stalowe w pożarach, termomechanika, współpraca budowli z podłożem gruntowym, współczesne zagadnienia fizyki budowli, inżynieria materiałów budowlanych w zakresie kompozytów na bazie spoiw cementowych i gipsowych, utylizacja odpadów przemysłowych w przemyśle materiałów budowlanych.


Politechnika Opolska, Wydział Budownictwa i Architektury

Studia w Opolu

Kierunki studiów i specjalności:

Architektura
Studia pierwszego stopnia - kształcenie kierunkowe (bez podziału na specjalności):
- stacjonarne - 7 semestrów


Budownictwo
Studia pierwszego stopnia - kształcenie kierunkowe (bez podziału na specjalności):
- stacjonarne - 7 semestrów
- niestacjonarne - 8 semestrów

Studia drugiego stopnia - kształcenie z podziałem na specjalności:
- stacjonarne - 3 semestry
specjalności:
- energooszczędne materiały i obiekty budowlane EMOB
- inżynieria mostowo-drogowa IMD
- konstrukcje budowlane i inżynierskie KBI
- budownictwo podziemne i geotechnika
- inżynieria materiałów konstrukcyjno-budowlanych

- niestacjonarne - 4 semestry
specjalności:
- inżynieria mostowo-drogowa IMD
- konstrukcje budowlane i inżynierskie KBI

Studia trzeciego stopnia (doktoranckie) - kształcenie indywidualne pod kierunkiem opiekuna naukowego
- stacjonarne - 8 semestrówzobacz również: studia dzienne [] studia zaoczne [] kierunki studiów Opole [ ] studia w Opolu [] Kierunki studiów w Opolu [LISTA] [ ] kierunki studiów A-Z [ ] Politechnika Opolska [ ]

Kierunki studiów w Opolu - [LISTA]

Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: