Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia w Szczecinie

Jesteś tegorocznym maturzystą? Jakie studia wybrać? Zdecydujesz się na studia w Szczecinie? Interesują Cię kierunki studiów w Szczecinie? Szczecin to ośrodek akademicki, w którym działają zarówno uczelnie publiczne, jak i uczelnie niepubliczne. Uczelnie państwowe w Szczecinie to: Uniwersytet Szczeciński, Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie, Akademia Morska w Szczecinie, Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie, Akademia Sztuki w Szczecinie.
Ciekawe propozycje dla kandydatów na studia mają także uczelnie niepaństwowe w Szczecinie: Szczecińska Szkoła Wyższa Collegium Balticum, Wyższa Szkoła Administracji Publicznej w Szczecinie, Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Techniczna w Szczecinie, Wyższa Szkoła Humanistyczna Towarzystwa Wiedzy Powszechnej w Szczecinie, Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie, Wyższa Szkoła Zawodowa „Oeconomicus” Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego z siedzibą w Szczecinie, Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie.