Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia w Poznaniu, uczelnie, kierunki studiów, rekrutacja


UCZELNIE W POZNANIU


Politechnika Poznańska

Politechnika Poznańska

Politechnika Poznańska to zdecydowany lider kształcenia przyszłych inżynierów. Bogata oferta kierunków studiów, doskonała baza dydaktyczna, wyśmienite perspektywy zawodowe absolwentów to tylko niektóre z atutów tej największej w Wielkopolsce i znanej w całym kraju poznańskiej uczelni technicznej.

box_wiecej30.jpg

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu to z pewnością gwarant ciekawych studiów pod okiem doskonałej kadry wysoko wykwalifikowanych pracowników naukowych, praktyków medycyny. Obok najbardziej popularnych studiów medycznych (kierunku lekarskiego, stomatologii) znajdziesz również mniej popularne, ale gwarantujące ciekawe perspektywy zawodowe kierunki studiów. Sprawdź aktualną ofertę.

box_wiecej30.jpg

Studia w Poznaniu

Poznań to piąte pod względem liczby ludności miasto w Polsce i jednocześnie jeden z największych ośrodków akademickich, kulturalnych, biznesowych i targowo-wystawienniczych. To także ważny węzeł drogowy, kolejowy i lotniczy (lotnisko Poznań-Ławica).

Poznań to przede wszystkim miasto życzliwe studentom., nowoczesne z dużą ilością pomysłów na to, by żyło się tu przyjemnie, przyjemnie studiowało. Gospodarcze myślenie mieszkańców powoduje, że można szybko wkroczyć na ścieżkę  życia zawodowego już w trakcie studiowania.

box_wiecej30.jpg


Wyższa Szkoła Języków Obcych
w Poznaniu


Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu

Lider nauczania języków obcych w Wielkopolsce wśród uczelni niepublicznych. W tym roku ciekawa oferta studiów skandynawistycznych za darmo. Sprawdź również ofertę studiów anglistycznych oraz z zakresu filologii orientalnych.

box_wiecej30.jpg

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
w Poznaniu


Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Największa poznańska uczelnia to całe bogactwo kierunków studiów oraz oferowanych specjalności. Od kierunków humanistycznych po ścisłe szukać można w ofercie to, co rzeczywiście odpowiada zainteresowaniom. Nadchodzący rok akademicki będzie setnym, jubileuszowym rokiem funkcjonowania tej renomowanej polskiej uczelni.

box_wiecej30.jpg

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu


Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu jak co roku ma dla kandydatów ciekawe propozycje studiów. Gdy uważnie przyjrzeć się oferowanym specjalnościom, łatwiej będzie wybrać coś odpowiedniego dla siebie i zarazem przekonać się, jak ciekawą dziedziną życia społecznego są nauki ekonomiczne.


box_wiecej30.jpg