Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia w Krakowie

Jesteś tegorocznym maturzystą? Jakie studia wybrać? Zdecydujesz się na studia w Krakowie? Interesują Cię kierunki studiów w Krakowie? Kraków to ogromny ośrodek akademicki, w którym działają zarówno uczelnie publiczne, jak i uczelnie niepubliczne.

Uczelnie państwowe w Krakowie
to: Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie, Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, Akademia Muzyczna w Krakowie, Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie.

Ciekawe propozycje dla kandydatów na studia mają także uczelnie niepaństwowe w Krakowie: Akademia "Ignatianum" w Krakowie, Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia z siedzibą w Krakowie, Małopolska Wyższa Szkoła im. Józefa Dietla w Krakowie, Społeczna Akademia Nauk w Krakowie, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego "APEIRON" w Krakowie, Wyższa Szkoła Ekonomii i Informatyki w Krakowie, Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera w Krakowie, Wyższa Szkoła Gospodarki i Zarządzania w Krakowie, Wyższa Szkoła Ubezpieczeń w Krakowie, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie.