Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia


Poznaj Uczelnie wyróżnione certyfikatami "Dobra Uczelnia - Dobra Praca" i "Wiarygodna Szkoła"

Poznaj Uczelnie wyróżnione certyfikatami "Dobra Uczelnia - Dobra Praca" i "Wiarygodna Szkoła"

Znane są już wyniki edycji 2017 programów certyfikacji "Dobra Uczelnia - Dobra Praca" i "Wiarygodna Szkoła" organizowanych przez Akademickie Centrum Informacyjne w Poznaniu.

Program certyfikacji "Dobra Uczelnia – Dobra Praca" ma na celu wyróżnienie oraz promowanie rzetelnych, tworzących perspektywy zawodowe oraz dostosowujących kształcenie do potrzeb rynku pracy szkół wyższych, które w sposób odpowiedzialny podchodzą do swoich studentów i absolwentów. Program certyfikacji "Wiarygodna Szkoła" adresowany jest do wszystkich szkół niepublicznych. Ma on na celu skuteczne wyróżnienie tych podmiotów, które cechuje szeroko rozumiana odpowiedzialność względem otoczenia. Funkcjonują one w zgodzie z prawem, dysponują odpowiednią bazą dydaktyczną i zapewniają właściwe warunki studiowania.

Wyróżnionym Uczelniom gratulujemy osiągniętych wyników w pracy dydaktycznej i życzymy sukcesów w zbliżającym się roku akademickim 2017/2018!
Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: