Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia


Studia techniczne w Łodzi, Inżynieria wzornictwa przemysłowego na Politechnice Łódzkiej

Studia techniczne w Łodzi, Inżynieria wzornictwa przemysłowego na Politechnice Łódzkiej

Jakie studia wybrać? Interesują Cię studia dzienne w Łodzi, kierunki studiów w Łodzi?

Politechnika Łódzka
planuje w nadchodzącym nowym roku akademickim (2017/2018) uruchomić nowy kierunek studiów: Inżynieria wzornictwa przemysłowego. Kierunek prowadzony będzie przez Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów. Będą to studia inżynierskie o profilu praktycznym, trwające 4 lata (studia dzienne). Dla kandydatów na Inżynierię wzornictwa przemysłowego Uczelnia przygotowuje 30 miejsc.

Inżynieria wzornictwa przemysłowego, studia I stopnia, inżynierskie

Są to studia dla osób, które pasjonuje wzornictwo i chcą projektować praktyczne, designerskie produkty i usługi. Nowy kierunek łączy kompetencje inżynierskie, czyli znajomość techniki i technologii z rozwojem artystycznych pasji oraz ekonomiczną i marketingową wiedzą. Dzięki interdyscyplinarnemu wykształceniu studenci inżynierii wzornictwa przemysłowego poznają w teorii i praktyce, jak tworzyć projekty użytkowe dla firm produkcyjnych oraz badać i przewidywać zachowania konsumentów.


Autor:
Treść komentarza:

Wybierz obrazek na którym narysowany jest dom: