Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia w Łodzi

Jesteś tegorocznym maturzystą. Nie wiesz, jakie studia wybrać w Łodzi, na jaki kierunek studiów się zdecydować. To nic dziwnego, ponieważ oferta studiów w Łodzi jest tak bogata, że może wprowadzić cię w stan niepewności, czy decyzja, którą podejmiesz będzie trafna. Obojętnie czy wybierasz studia dzienne czy studia zaoczne, czy decydujesz się na uczelnie publiczne czy na uczelni niepubliczne - wybór kierunku i tak nie jest łatwy.
Informacje, które mogą ci pomóc w wyborze, znajdziesz w przygotowanych przez nas działach:

W dziale UCZELNIE prezentujemy uczelnie publiczne:

Politechnika Łódzka - to oczywiście uczelnia o profilu technicznym, więc jeśli marzysz o karierze inżyniera, architekta, myślisz o pracy w budownictwie lub interesujesz się nowymi technologiami będzie to uczelnia dla Ciebie.

Uniwersytet Łódzki - uczelnia ma profil ogólnoakademicki, czyli znajdziesz tutaj kierunki studiów humanistycznych (w tym studia filologiczne, studia historyczne, studia społeczne i inne), kierunki studiów ekonomicznych, studia prawnicze, studia przyrodnicze, studia ścisłe itp.
Uniwersytet Medyczny w Łodzi - tu znajdziesz ofertę studiów medycznych ale także tych, które łączą się z naukami o zdrowiu (np dietetyka itp)

Akademia Muzyczna w Łodzi - studia z zakresu sztuki muzycznej

Akademia Sztuk Pięknych w Łodzi - studia z zakresu sztuk plastycznych

Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna w Łodzi - również studia artystyczne związane choćby z aktorstwem, reżyserią

Jeśli interesują Cię inne łódzkie uczelnie zobacz listę:

Chcesz poznać kierunki studiów w Łodzi zobacz TUTAJ


Wolisz prześledzić kierunki studiów według rodzajów, skorzystaj z przygotowanych już materiałów:
Jeśli się już zdecydowałeś na studia dzienne zobacz studia dzienne Łódź

Jeśli chcesz wybrać studia zaoczne zobacz studia zaoczne Łódź