Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Studia w Gdańsku

Jakie studia wybrać? Jesteś tegorocznym maturzystą? Interesują Cię kierunki studiów w Gdańsku? Zdecydujesz się na studia w Gdańsku? Gdańsk to duży ośrodek akademicki, w którym działają zarówno uczelnie publiczne, jak i uczelnie niepubliczne.

Uczelnie państwowe w Gdańsku to: Uniwersytet Gdański, Politechnika Gdańska, Gdański Uniwersytet Medyczny, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.

Ciekawe propozycje dla kandydatów na studia mają także uczelnie niepaństwowe w Gdańsku: Ateneum - Szkoła Wyższa w Gdańsku, Gdańska Szkoła Wyższa, Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna, Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku, Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa - Wydział Studiów Społecznych w Gdańsku, Wyższa Szkoła Społeczno-Ekonomiczna w Gdańsku, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku, Wyższa Szkoła Zarządzania w Gdańsku.


Poznaj studia w Gdańsku