Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

UNIWERSYTET W BIAŁYMSTOKU, uczelnia, kierunki studiów, rekrutacja 2019/2020

O UCZELNI
Uczelnie Białystok
Uniwersytet w Białymstoku

Uczelnia jest największą i najprężniej rozwijającą się uczelnią publiczną w północno - wschodniej Polsce. Proponowane w Białymstoku kierunki studiów można podjąć na 8 wydziałach oraz na jednym w Wilnie.

czytaj więcej


Studenci kierunków matematyczno - przyrodniczych uczą się w nowym kampusie, uznawanym za jeden z najnowocześniejszych obiektów akademickich w kraju, wyróżnionym tytułem Podlaskiej Marki Roku 2014.


Uniwersytet w Białymstoku, kierunki studiów, rekrutacja


KIERUNKI STUDIÓW
Kierunki studiów Białystok
Uniwersytet w Białymstoku

Uniwersytet ma dla kandydatów bardzo zróżnicowaną ofertę studiów. Do najchętniej wybieranych należą kierunki filologiczne, kierunki prawnicze, kierunki społeczne, kierunki psychologiczne.
Ofertę dobrze uzupełniają kierunki pedagogiczne, kierunki ekonomiczne. Dla zainteresowanych jest również propozycja kierunków biologicznych, kierunków chemicznych. Uniwersytet w Białymstoku gwarantuje bogatą ofertę kierunków historycznych. Uczelnia posiada również w swojej ofercie kierunki techniczne. Coś dla siebie znajdą również zainteresowani kierunkami z zakresu nauk ścisłych. Kandydaci mogą wybierać dostępne tryby studiów: studia dzienne (stacjonarne) oraz studia niestacjonarne zaoczne.


REKRUTACJA NA STUDIA
Rekrutacja na studia Białystok
Uniwersytet w Białymstoku
Zanim wybierzesz studia, które proponuje Uniwersytet w Białymstoku, zobacz, jakie obowiązują zasady rekrutacji.


UNIWERSYTET w Białymstoku - WYDZIAŁY

Uczelnia ma strukturę wydziałową. Dowiedz się więcej o ofercie kierunków studiów na poszczególnych wydziałach, poznaj ich specyfikę Sprawdź, co Uniwersytet w Białymstoku przygotował dla kandydatów na studia


KONTAKT
uczelnie Białystok
Uniwersytet w Białymstoku
ul. Świerkowa 20 B, 15-328 Białystok
tel. 85 745 70 00


Wykorzystaj stronę internetową: Uniwersytet w Białymstoku, by zdobyć jeszcze więcej informacji


pasek_bialy.jpg