Katowice rodzaje studiówstudia techniczne

studia techniczn
e Katowice


Kierunki studiów technicznych w Katowicach to szeroka oferta dla kandydatów na studia. Przede wszystkim propozycje posiada Politechnika Śląska w Gliwicach. Jeśli interesujesz się tym, co nowoczesne w świecie współczesnej technik i zamierzasz w tym kierunku rozwijać swoje pasje, poznaj propozycje studiów na kierunkach ELEKTRONIKA I TELEKOMUNIKACJA, AUTOMATYKA I ROBOTYKA, MECHANIKA I BUDOWA MASZYN, BUDOWNICTWO, ENERGETYKA i wielu innych, które oferuje w tym roku uczelnia. Jeśli interesują cię studia na Uniwersytecie Śląskim poznaj propozycje, które przygotował Wydział Informatyki i Nauk o Materiałach UŚ) Bogata jest również propozycja uczelni niepublicznych np. Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach, która zaprasza kandydatów na kierunki m.in. ARCHITEKTURA, MECHATRONIKA.

box_wiecej30.jpg

studia ekonomiczne

studia ekonomiczn
e Katowice

Studia na kierunkach ekonomicznych w Katowicach to przede wszystkim spośród uczelni państwowych propozycja Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, Uniwersytetu Śląskiego oraz Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Przykładowe kierunki to FINANSE MENEDŻERSKIE, MIĘDZYNARODOWE STOSUNKI GOSPODARCZE, EKONOMIA, ANALITYKA BIZNESOWA, FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ. Kierunki studiów ekonomicznych w Katowicach dostępne również na katowickich uczelniach niepaństwowych m.in. w Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej im. Wojciecha Korfantego.


box_wiecej30.jpg

studia humanistyczne

studia humanistyczn
e Katowice

Katowice przed kandydatami na studia humanistyczne otwierają wile ciekawych ścieżek edukacyjnych. Najwięcej propozycji posiada Uniwersytet Śląski. Obok bogatej oferty kierunków filologicznych znaleźć można takie kierunki jak FILOZOFIA, KOGNITYWISTYKA, KULTURA MEDIÓW, ARCHITEKTURA INFORMACJI, SZTUKA PISANIA.


box_wiecej30.jpg

studia filologiczne

studia filologiczn
e Katowice

Chcesz w Katowicach poznać język obcy na poziomie filologicznym? To możliwe, jeśli skorzystasz z tegorocznej propozycji Uniwersytetu Śląskiego (Wydział Filologiczny UŚ w Katowicach i Sosnowcu). FILOLOGIA ANGIELSKA, FILOLOGIA GERMAŃSKA, JĘZYK WŁOSKI, JĘZYK FRANCUSKI to przykładowe propozycje kierunków.


box_wiecej30.jpg

studia medyczne

studia medyczn
e Katowice

Kształcenie medyczne w Katowicach ma długą tradycję. Najważniejszą w tym kontekście uczelnią na Śląsku jest oczywiście Śląski Uniwersytet Medyczny z pięcioma wydziałami. W ofercie znaleźć można kilkanaście kierunków związanych z naukami medycznymi. m.in: KIERUNEK LEKARSKI, KIERUNEK LEKARSKO - DENTYSTYCZNY, ELEKTRORADIOLOGIA itp. Katowice mogą poszczycić się tym, że kierunek lekarski studiować można również na uczelni niepublicznej w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach. W mieście działa również Śląska Wyższa Szkoła Medyczna w Katowicach.


box_wiecej30.jpg

studia społeczne

studia społeczn
e Katowice

Kierunki studiów społecznych w Katowicach to możliwość pojęcia nauki na takich m.in kierunkach jak: DORADZTWO FILOZOFICZNE I COACHING, BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE I MIĘDZYNARODOWE, DORADZTWO POLITYCZNE I PUBLICZNE, DZIENNIKARSTWO I KOMUNIKACJA SPOŁECZNA, SOCJOLOGIA. Studia społeczne w Katowicach to propozycja przede wszystkim uczelni publicznych. np. Uniwersytet Śląski (Wydział Nauk Społecznych UŚ), Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (Wydział Informatyki i Komunikacji UE w Katowicach).


box_wiecej30.jpg

studia biologiczne

studia biologiczn
e Katowice

Dla zainteresowanych kierunkami biologicznymi w Katowicach najciekawszą ofertę przygotował Uniwersytet Śląski (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŚ) Uczelnia umożliwia podjęcie studiów na kierunkach BIOLOGIA, BIOTECHNOLOGIA, OCHRONA ŚRODOWISKA. Kierunek BIOTECHNOLOGIA MEDYCZNA to propozycja Śląskiego Uniwersytetu Medycznego (Wydział Farmaceutyczny SUM w Sosnowcu).


box_wiecej30.jpg

studia przyrodnicze

studia przyrodnicz
e Katowice

Studia związane z przyrodą rozumianą w szerokim zakresie to przede wszystkim propozycja kierunku OCHRONA ŚRODOWISKA na Uniwersytecie Śląskim (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŚ).


box_wiecej30.jpg

studia prawnicze

studia prawnicz
e Katowice

Gdzie w Katowicach studiować kierunki prawnicze? Wydział Prawa i Administracji UŚ oferuje najbardziej popularne kierunki PRAWO, ADMINISTRACJA. Na uczelniach niepublicznych warto zwrócić uwagę na propozycję GWSH w Katowicach.

box_wiecej30.jpg

studia logistyczne

studia logistyczn
e Katowice

Ten rodzaj studiów wzbudza ostatnio u kandydatów spore zainteresowanie. Zarobki w branży logistycznej rosną, więc i studia na kierunku LOGISTYKA mogą zaciekawić ze względu na perspektywy zawodowe. w Katowicach naukę można podjąć na Politechnice Śląskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym (Wydział Zarządzania UE Katowice, Wydział Ekonomii UE Katowice). Kierunek znajduje się również w ofercie uczelni niepublicznych m.in. WST w Katowicach.


box_wiecej30.jpg

studia artystyczne

studia artystyczn
e Katowice

Najwięcej propozycji kierunków studiów artystycznych w Katowicach przygotował dla kandydatów Uniwersytet Śląski. Warto poznać ofertę Wydziału Artystycznego UŚ oraz Wydziału Radia i Telewizji UŚ. Przykładowe kierunki studiów artystycznych w Katowicach to: REŻYSERIA, GRAFIKA, MALARSTWO I PROJEKTY INTERDYSCYPLINARNE. Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach proponuje kandydatom na nowy rok akademicki m.in. WZORNICTWO, GRAFIKĘ WARSZTATOWĄ. MALARSTWO. Wśród uczelni niepublicznych ofertę np. kierunku GRAFIKA posiadają WST oraz Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach. Zobacz również studia muzyczne w Katowicach..


box_wiecej30.jpg

studia informatyczne

studia informatyczn
e Katowice

Ten rodzaj studiów technicznych należy do jednych z najchętniej wybieranych przez kandydatów. Kierunki informatyczne w Katowicach to obok oferty Politechniki Śląskiej również propozycje Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach (np. kierunek INFORMATYKA I EKONOMETRIA), Uniwersytetu Śląskiego np. kierunek INFORMATYKA STOSOWANA (Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ). Kierunek INFORMATYKA to także propozycja uczelni niepublicznych w Katowicach, WST, GWSH oraz WSTI.


box_wiecej30.jpg

studia pedagogiczne

studia pedagogiczn
e Katowice

Kierunek PEDAGOGIKA to oferta zarówno Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (Wydział Pedagogiki i Psychologii UŚ) oraz GWSH. Przykładowe kierunki studiów pedagogicznych w Katowicach to: PEDAGOGIKA SPECJALNA, ARTETERAPIA. .


box_wiecej30.jpg

studia psychologiczne

studia psychologiczn
e Katowice

Ten rodzaj studiów w Katowicach oferuje Uniwersytet Śląski oraz dwie uczelnie niepubliczne. SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Katowice oraz GWSH.


box_wiecej30.jpg

studia chemiczne

studia chemiczn
e Katowice

Osoby zainteresowane studiami chemicznymi w Katowicach powinny zapoznać się z ofertą Uniwersytetu Śląskiego. Na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii UŚ uczelnia proponuje kierunki CHEMIA, TECHNOLOGIA CHEMICZNA. Swoje studia chemiczne posiada również w ofercie Politechnika Śląska (np. Wydział Chemiczny PŚ)box_wiecej30.jpg

studia historyczne

studia historyczn
e Katowice

Historia w jej różnych przejawach to propozycja Wydziału Nauk Społecznych UŚ. Przykładowe kierunki historyczne w Katowicach to: HISTORIA SZTUKI, HISTORIA, TURYSTYKA HISTORYCZNA.
box_wiecej30.jpg

studia o zarządzaniu

studia zarządzani
e Katowice

Studia dotyczące zarządzania mogą mieć różny wymiar. Na studiach oferowanych przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach można spotkać kierunek ZARZĄDZANIE oraz FINANSE I ZARZĄDZANIE W OCHRONIE ZDROWIA. Kierunek zarządzanie proponują również i AWF w Katowicach i kilka uczelni niepublicznych. Uniwersytet Śląski (Wydział Pedagogiki i Psychologii UŚ) proponuje kandydatom studia na kierunku ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI. Na Politechnice Śląskiej warto zwrócić uwagę zarówno na kierunek ZARZĄDZANIE I INŻYNIERIA PRODUKCJI jak i na kierunek ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI.


box_wiecej30.jpg

studia geograficzne

studia geograficzn
e Katowice

Kierunki geograficzne znaleźć można przede wszystkim wśród tych propozycji, które dla kandydatów na studia przygotował Uniwersytet Śląski. Wydział Nauk o Ziemi UŚ proponuje kierunki np. GEOGRAFIA, GEOLOGIA, GEOFIZYKA. Poznaj lepiej kierunki geograficzne w Katowicach.box_wiecej30.jpg

studia turystyczne

studia turystyczn
e Katowice

Studia na kierunku TURYSTYKA I REKREACJA to propozycja AWF w Katowicach oraz GWSH. Jeśli interesuje cię TURYSTYKA HISTORYCZNA poznaj ofertę Uniwersytetu Śląskiego. Chcesz dowiedzieć się więcej o kierunku GOSPODARKA TURYSTYCZNA zwróć uwagę na propozycję Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

box_wiecej30.jpg

studia sportowe

studia sportow
e Katowice

Studia sportowe w Katowicach proponuje Akademia Wychowania Fizycznego. Tu znajdziesz takie kierunki jak m.in. na kierunku SPORT, WYCHOWANIE FIZYCZNE, AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA I ŻYWIENIE W ZDROWIU PUBLICZNYM.


box_wiecej30.jpg

studia dietetyczne

studia dietetyczn
e Katowice

Studia na kierunku DIETETYKA znajdziesz w ofercie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Podjąć je można również na kierunku w uczelni niepublicznej Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej.box_wiecej30.jpg

studia kosmetyczne

studia kosmetologiczn
e Katowice


Studia na kierunku KOSMETOLOGIA znajdziesz w ofercie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Podjąć je można również na kierunku w uczelniach niepublicznych: Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej oraz GWSH w Katowicachbox_wiecej30.jpg

studia administracyjne

studia administracyjn
e Katowice

Ten rodzaj studiów prawniczych znaleźć można w ofercie zarówno uczelni publicznych i niepublicznych. Studia administracyjne w Katowicach można realizować na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Znaleźć je można również w ofercie uczelni niepublicznej GWSH w Katowicach.


box_wiecej30.jpg

studia architektoniczne

studia architektura
Katowice

Studia architektoniczne to domena Politechniki Śląskiej w Gliwicach. W Katowicach można je podjąć w Wyższej Szkole Technicznej. Tam również propozycja studiów na kierunku ARCHITEKTURA WNĘTRZ. Jeśli interesuje kogoś kierunek ARCHITEKTURA INFORMACJI swoją uwagę powinien skierować na ofertę Uniwersytetu Śląskiego.


box_wiecej30.jpg

studia budownicze

studia budownictw
o Katowice

Studia z zakresu budownictwa znaleźć można na Politechnice Śląskiej (Wydział Budownictwa POLSL). Kierunek ten znajdziecie również w ofercie Wyższej Szkoły Technicznej.


box_wiecej30.jpg

studia transportowe

studia transpor
t Katowice

Studia z zakresu transportu znaleźć można na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Warto sprawdzić ofertę Wydziału Transportu POLSL) oraz propozycję tego kierunku studiów w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach.


box_wiecej30.jpg

studia o ochronie środowiska

studia ochrona środowiska
Katowice

Studia z zakresu ochrony środowiska to propozycja na Uniwersytecie Śląskim (Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŚ). znaleźć można na Politechnice Śląskiej. Warto zainteresować się kierunkiem INŻYNIERIA ŚRODOWISKA.


box_wiecej30.jpg

studia fizjoterapeutyczne

studia fizjoterapi
a Katowice

Studia na kierunku FIZJOTERAPIA to propozycja dwóch uczelni publicznych w Katowicach. By zostać fizjoterapeutom warto zastanowić się nad wyborem AWF w Katowicach lub Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Kierunek obecny również wśród propozycji GWSH w Katowicach.


box_wiecej30.jpg

studia teologiczne

studia teologiczn
e Katowice

Interesujesz się teologią? Poznaj studia, które dla kandydatów przygotował Uniwersytet Śląski - Wydział Teologiczny UŚ.
box_wiecej30.jpg

studia ścisłe

studia ścisł
e Katowice

Ścisłowcy mogą być zadowoleni z szerokiej oferty studiów tego rodzaju w Katowicach. Przykładowe kierunki to: EKONOFIZYKA, FIZYKA MEDYCZNA, MATEMATYKA, BIOFIZYKA. Dominują one na uczelniach publicznych. Uniwersytet Śląski, Politechnika Śląska.


box_wiecej30.jpg

studia muzyczne

studia muzyczn
e Katowice

Typowe muzyczne kierunki w Katowicach oferuje kandydatom Akademia Muzyczna. Przykładowo: WOKALISTYKA, JAZZ I MUZYKA ESTRADOWA, INSTRUMENTALISTYKA. Kandydatów może również zainteresować kierunek MUZYKA W MULTIMEDIACH z oferty Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego.


box_wiecej30.jpg

pasek_bialy.jpg
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje znajdują się w POLITYCE PRYWATNOŚCI I WYKORZYSTYWANIA PLIKÓW COOKIES.

OK, rozumiem