Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie, kierunki studiów

studia kierunki studiów

Kontakt

kontakt

ul. Bursaki 12, Lublin, tel. 81 45 29 410box_wiecej30.jpg

O uczelni

uczelnia

Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie rozpoczęła swoją działalność w 1998 roku otwierając specjalność „Zarządzanie przedsiębiorstwem".

WSPA w Lublinie działa na podstawie zgody Ministra Edukacji Narodowej oraz w oparciu o ustawę z dnia 27 lipca 2005 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz. U. Nr 164, poz. 1365 ze zm.), przepisów wydanych na jej podstawie, jak również zgodnie ze swoim statutem. Założycielem Uczelni jest Centrum Kształcenia Menedżerów Przemysłowych w Lublinie Sp z o.o. (CKMP) - spółka działająca na rynku edukacyjnym od 1992 roku.

Nadzór nad działalnością Uczelni sprawuje Założyciel oraz minister właściwy ds. szkolnictwa wyższego w zakresie określonym w ustawie. Bieżące zarządzanie realizują wspólnie Rektor i Kanclerz Uczelni wspomagani przez Prorektora ds. rozwoju i współpracy międzynarodowej i Senat.

Aktualnie WSPA kształci na studiach I i II stopnia oraz na studiach podyplomowych.box_wiecej30.jpg

Kierunki studiów

kierunki studiów


Administracja
Architektura
Dziennikarstwo i komunikacja społeczna
Finanse i rachunkowość
Gospodarka przestrzenna
Informatyka
Praca socjalna
Socjologia
Socjologia - magisterskie
Stosunki międzynarodowe
Lingwistyka stosowana
Transport
Zarządzanie


box_wiecej30.jpg
poznaj uczelnie poznaj kierunki studiów