Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. X

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, kierunki studiów

Uczelnie Poznań / Studia w Poznaniu / Kierunki studiów w Poznaniu / Rekrutacja na studia Poznań
ul. Elizy Orzeszkowej 1
60-778 Poznań
tel. 61 670 33 11

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu to niepubliczna wyższa uczelnia zawodowa. Istnieje od 2004 roku i kształci na studiach I i II stopnia oraz studiach podyplomowych i kursach. Główny obszar działalności dydaktyczno-wychowawczej uczelni stanowi problematyka bezpieczeństwa. Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa posiada również wydziały w Gdańsku, Gliwicach, Bartoszycach i Giżycku.

  

  Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, kierunki studiów

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu ma w swojej ofercie, zgodnie z profilem Uczelni, kierunki studiów związane z bezpieczeństwem (bezpieczeństwo zdrowotne, bezpieczeństwo narodowe), ale kształci również studentów na studiach ekonomicznych, pedagogicznych i psychologicznych. Warto podkreślić, że oferta specjalności na kierunkach zarządzanie, pedagogika i psychologia jest bardzo bogata.


 

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, studia stacjonarne
studia stacjonarne I stopnia

Bezpieczeństwo narodoweBezpieczeństwo zdrowotnePedagogikaPsychologiaZarządzanie
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, studia niestacjonarne
studia niestacjonarne I stopnia

Bezpieczeństwo narodoweBezpieczeństwo zdrowotnePedagogikaPsychologiaZarządzanie
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, zasady rekrutacji
Zasady rekrutacji oraz wszystkie inne ważne informacje dotyczące podjęcia nauki na wybranym kierunku studiów w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu znajdują się w odpowiedniej sekcji na stronie Uczelni:Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, najpopularniejsze kierunki studiów
W swoim wyborze kierunku studiów z pewnością kierujesz się własnymi preferencjami. Masz indywidualne podejście do swojego życia i swojej przyszłości. Warto sprawdzić, czy podobnie jak ty myśli wielu kandydatów i chcą wybrać te same studia. Zobacz listę najbardziej popularnych kierunków studiów w Poznaniu:


Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, studia podyplomowe
Uczelnia w ramach swojej oferty edukacyjnej posiada również wiele propozycji studiów podyplomowych. Szczegóły związane z rekrutacją, programami studiów, opłatami oraz aktualnie prowadzonymi rejestracjami znajdziesz na stronie:


Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, rekrutacja na kierunki studiów
Całą procedurę rekrutacji na studia oferowane przez Uczelnię przeprowadzisz w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów. Dowiesz się również, jakie obowiązują terminy, jakie należy złożyć dokumenty:


Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Poznaniu, opinie o Uczelni
Interesują cię opinie innych ludzi o uczelni, chcesz zadać pytanie dotyczące kierunków studiów w Wyższej Szkole Bezpieczeństwa w Poznaniu, zapytać, czy studia należą do trudnych, czy są dobre perspektywy zatrudnienia, czy jest dobra atmosfera a nauczyciele akademiccy życzliwi dla studentów. Jeśli jesteś lub byłeś studentem uczelni podziel się swoją opinią. Sprawdź lub dodaj swoje komentarze: